Nasza strona używa plików cookies w celu zapewnienia wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies

Więcej Rozumiem


A A A

Zamawianie próbek

Nietrzymanie moczu to problem powszechny i wstydliwy, dotyczy co 4 kobiety. Wiele z nich nie zdaje sobie sprawy z innowacyjnych i skutecznych, a przy tym dyskretnych rozwiązań mogących ułatwić im życie. Takim rozwiązaniem jest linia nierefundowanych wkładek urologicznych Seni Lady Comfort. Najlepszym sposobem, aby kobieta przekonała się do produktu, jest umożliwienie jej wypróbowania go. Dlatego właśnie nowe wkładki urologiczne Seni Lady Comfort mogą być przetestowane przez kobiety odwiedzające Państwa Aptekę lub Sklep Medyczny.
Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem bezpłatnego zestawu próbek nierefundowanych wkładek urologicznych Seni Lady Comfort z wyciągiem z Zielonej Herbaty dla Państwa pacjentek, prosimy o uzupełnienie poniższego formularza kontaktowego.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres E-mail publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204). Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez TZMO SA zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883). Wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania. TZMO SA nigdy nie przekazuje adresów innym podmiotom. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania newslettera - jego adres zostaje bezpowrotnie usunięty z bazy serwisu

Poleć znajomym